MEBLE NA WYMIAR

    Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

    Oferujemy kuchnie na wymiar, szafy na wymiar, garderoby, zabudowy meblowe, meble do pokoi dziecięcych, meble do łazienki, biurka, łóżka oraz wszelkiego rodzaju meble na zamówienie. 

    Nasze meble cechuje wysoka jakość idąca w parze z przystępnymi cenami.

jakość przede wszystkim

Materiały najwyższej klasy

W dobie obniżania cen produktów, kosztem ich jakości i materiałów użytych na etapie produkcji, my wybieramy tylko najlepsze, sprawdzone i przyjazne dla użytkownika materiały. Dbamy aby Państwo byli pewni jakości zakupionych u nas produktów i mogli cieszyć się nimi przez lata.

Dożywotnia gwarancja na okucia

Standardem w naszej firmie jest stosowanie okuć najlepszych producentów na rynku oferujących dożywotnią gwarancję na swoje produkty.

precyzja
i czas

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy narzędzi w tym frezarek CNC możemy poszczycić się niespotykanie wysoką jakością naszych mebli, powtarzalnością oraz możliwie krótkim czasem wykonania.

Innowacja i wzornictwo

Ciągle szukamy i wprowadzamy nowe materiały, ich połączania, wzory i rozwiązania techniczne aby nasze meble były jedyne w swoim rodzaju.  

Meble do każdego pomieszczenia

Robimy meble do każdego pomieszczenia w domu, firmie, do hoteli, biur, restauracji. Szafy półki, stoły, zabudowy, komody, panele, meble dziecięce i wiele innych. Nawet jeśli mają Państwo niecodzienny pomysł, z wykorzystaniem naszej wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych maszyn wykonamy nawet najbardziej wymagające projekty, o skomplikowanym wzornictwie.

Meble na
każdą kieszeń

Przyjęło się że meble na zamówienie są bardzo drogie. U nas otrzymają Państwo produkt w pełni spersonalizowany i dostosowany do określonego przez Państwa budżetu. Doradzimy jakich materiałów użyć, aby meble były dobrej jakości, miały odpowiednią prezencję i mieściły się w budżecie. 

kompleksowość

Zamawiając u nas meble o nic nie muszą się Państwo martwić. Doradzimy już na etapie projektowania, wykonamy meble z dbałością o szczegóły, dowieziemy i zamontujemy gotowe produkty. 

+48 792 900 908

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu i urządzeniu wnętrza?

GALERIA