ogrody i elewacje

    Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców planujących urządzenie ogrodu , tarasu , balkonu , przestrzeni otaczającej sklep, biuro, wykończenie elewacji, położenie kostki brukowej , czy zmianę ogrodzenia.

    Wykonamy dla Państwa kompleksowy projekt.

    Nasza firma zajmuje się również wykonaniem tarasów, altan i mebli ogrodowych. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się kładzeniem kostki brukowej, ogrodzeniami, oświetleniem, szkółkami roślin i firmami wykonującymi nasadzenia.

    Oferując nadzór wykonawczy dopilnujemy wszystkich prac by były zgodne z projektem .

zakres usług

projektowanie ogrodów

Zaprojektujemy dla Państwa najbliższe otoczenie domu lub firmy. Doradzimy dobór roślin oraz pozostałych materiałów, dobierając wszystko w taki sposób aby sprostać najwyższym wymaganiom.

projektowanie elewacji

Wizytówka każdego domu jest elewacja. Wykonamy dla Państwa jej projekt, nadając budynkowi niepowtarzalny charakter.

Projektowanie małej architektury

Zaprojektujemy dla Państwa tarasy, altany, meble ogrodowe i ogrodzenia tak aby wszystko było spójne i przemyślane.

realizacja

Wykonamy dla Państwa zaprojektowane przez nas tarasy, altany i meble ogrodowe.

Ogrody
prywatne

Ogród to prywatna strefa relaksu i przedłużenie domu. Jest on miejscem odpoczynku po ciężkim dniu czy tygodniu w pracy, porannej kawy która daje energię na cały długi dzień, miejscem spotkań z przyjaciółmi oraz konsumpcji i przyrządzania pysznych potraw z grilla. Tak ważne miejsce musi być wyjątkowe i żyć przez cały rok. Nasza firma zadba aby tak było. Uzgodnimy z Państwem jakie są wymagania i marzenia co do ogrodu a później je zrealizujemy. 

Przestrzeń wokół biznesu

Projekty z zakresu architektury krajobrazu to też przestrzenie publiczne i te wokół biznesu. Zadbamy aby otoczenie Państwa firmy godnie ją reprezentowało. Zaprojektujemy otoczenie budynku firmowego, parking, ogród przy hotelu, taras kawiarni czy jej letni ogródek. Klienci zarówno małych lokalnych biznesów jak i dużych firm z pewnością docenią dbałość o wizerunek firmy oraz o ich komfort. My ją zaprojektujemy i zadbamy aby Państwo mieli czas zająć się prowadzeniem własnego biznesu, nie martwiąc się o nic więcej.

Mądre i kompleksowe projektowanie

Piękny ogród wymaga ogromnego nakładu pracy w jego budowę i utrzymanie. Dzięki sprecyzowaniu oczekiwań, ilość pracy niezbędnej do utrzymania ogrodu w dobrym stanie, można ograniczyć do minimum. Dobierzemy odpowiednie gatunki roślin i materiały, skomponujemy je we właściwy sposób i zadbamy o rozwiązania techniczne redukujące potrzebę ingerencji właściciela. 

+48 792 900 908

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu i urządzeniu wnętrza?

GALERIA